درباره ما

معرفی


ﺷﺮﮐﺖ جهان طب امین البرز (سهامی خاص) در ﺗﺎرﯾﺦ 1397/05/05 ﺑا شماره ثبت 36508 و با هدف طراحی، ساخت، توسعه و تجهیز ﺑﯿﻤﺎرﺳﺘﺎن تخصصی و فوق تخصصی، مراکز درمانی و خدمات پزشکی آغاز به کار نموده است تا با یاری خداوند و با اﺗﮑﺎ ﺑر تجارب، دانش و مهارت های فنی و علمی ﻧﯿﺮوی ﻣﺘﺨﺼﺺ و با رویکردی نوین فعالیت نماید.
اﻣﯿﺪ اﺳﺖ ﺑﺎ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪرﯾﺰی های صحیح و بهره گیری از تکنولوژی های روز بتوانیم گام های استوار و موثری را در راستای رسالت و اهداف مجموعه و اجرای دقیق پروژه ها در بخش خدمات رسانی درمانی و ﺳﻼﻣﺖ جامعه ﺑﺮدارﯾﻢ.
اکنون نخستین پروژه بزرگ و رسمی این مجموعه ساخت و تاسیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیان در منطقه مهرشهر کرج می باشد.
.

اهداف شرکت

شرکت جهان طب امین البرز (سهامی خاص) با حضور مدیران با تجربه، تکیه بر دانش و سوابق علمی و تخصصی اعضا و با حضورهمکاران فرهیخته و توانمند خود، سعی دراجرای دقیق، حرفه ای و موفق پروژه های ساخت و راه اندازی بیمارستان و مراکز درمانی را دارد.
این شرکت چند اصل مهم را سرلوحه فعالیت های اجرایی خود قرار داده است و به لطف خداوند بر اساس رعایت این موارد، اعتماد بازار هدف و مخاطب خود را جلب خواهد کرد. این اصول شامل: کیفیت مطلوب، برنامه ریزی و زمانبندی اجرا، رعایت اصول ایمنی در پروژه های ساخت بیمارستان و مراکز درمانی و همچنین استفاده از آخرین استانداردها و ضوابط اجرایی، بهره گیری از تکنولوژی های نوین، به کار گیری ایده ها، استفاده از دانش و تجارب متخصصان و کارشناسان می باشد.


اهداف شرکت

ماموریت و خط مشی

ماموریت ها
شرکت جهان طب امین البرز (سهامی خاص)، رسالت طراحی، برنامه ریزی، اجرا، توسعه، تجهیز و راه اندازی پروژه های بیمارستانی و مراکز درمانی را به اعتبار پشتوانه توان اجرایی، دانش فنی و تجربه مدیران و منابع انسانی متعهد خود و با توجه به شناخت جامع از فرآیندهای ساخت و ساز، خدمات بهداشتی، سلامت و پزشکی بر عهده دارد. این مجموعه ضمن ارائه خدمات مذکور با پایبندی به اخلاق، اصول حرفه ای، موازین علمی، فنی، تخصصی، اقتصادی و توجه ویژه به بهره وری سرمایه های مادی و معنوی، نیروهای انسانی متخصص و ارتقای سطح کیفی و بهبود سلامت جامعه فعالیت می نماید و نیز در نظر دارد تا در بخش اقتصادی و بازرگانی خدمات رسانی پزشکی و درمانی جامعه، مشارکت نماید.

خط مشی

شرکت جهان طب امین البرز (سهامی خاص) به عنوان یک مجموعه تخصصی در زمینه طراحی، ساخت و ساز، عمران، تجهیزات و خدمات رسانی دربخش مراکز درمانی، پزشکی، ضمن ارج نهادن به ارتقای سطح کیفی در اجرای پروژه ها و حفظ اعتبار و ارزش های استراتژیک سازمانی خود با در نظر گرفتن استانداردهای فنی و احترام به نیروهای انسانی، بازار هدف، مخاطب و ارتقای سطح موقعیت پزشکی در کشور، خط مشی کیفی نظام مدیریتی خود را اعلام می نماید:
پیام مدیر عامل

با در نظر گرفتن رشد جمعیت و افزایش مهاجرت به شهرهای نزدیک پایتخت و نبود امکانات کافی و همچنین با توجه به آمار سرانه کشور در زمینه محدودیت خدمات و کمبود تخت بیمارستانی و نیز تاکیدهای وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای توسعه فضاهای درمانی در برنامه ششم، ما در تلاش هستیم تا با استفاده از منابع و سرمایه های موجود و با احساس مسئولیت برای تحقق اهداف والای توسعه سلامت کشور، نخستین پروژه مجموعه را با عنوان «بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیان» در مهرشهر کرج و در استان البرز راه اندازی نماییم.