پیام مدیر عامل

 

"شرکت جهان طب امین البرز" با رویکردی متفاوت و با اهداف اجرایی در زمینه های تخصصی ساخت، راه اندازی، تجهیز و تاسیس مراکز بیمارستانی، درمانی و ارائه خدمات پزشکی بنیان نهاده شده است.
بنیان گذاران شرکت جهان طب امین البرز، در طول فعالیت های اقتصادی خود، همواره با یک سوال اساسی روبرو بوده اند: «آیا می توان کسب و کاری را راه اندازی کرد که با کسب سود، رضایتمندی اجتماعی و دستاوردهای معنوی فراوانی داشته باشد؟»


با در نظر گرفتن رشد جمعیت و افزایش مهاجرت به شهرهای نزدیک پایتخت و نبود امکانات کافی و همچنین با توجه به آمار سرانه کشور در زمینه محدودیت خدمات و کمبود تخت بیمارستانی و نیز تاکیدهای وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای توسعه فضاهای درمانی در برنامه ششم، ما در تلاش هستیم تا با استفاده از منابع و سرمایه های موجود و با احساس مسئولیت برای تحقق اهداف والای توسعه سلامت کشور، نخستین پروژه مجموعه را با عنوان «بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیان» در مهرشهر کرج و در استان البرز راه اندازی نماییم.

میثاق بنیانگذاران این شرکت، بر یک گزاره کلی متمرکز شده است و آن، «ایجاد کسب و کار دارای بالاترین بهره وری و کارآمدی اقتصادی و درعین حال، بیشترین اثر بخشی اجتماعی همراه با رضایت در عملکرد» می باشد. بنابر این آنچه عینیت یافته است و بیشترین قرابت را با اهداف بنیانگذاران به همراه داشت، ورود به حوزه «سلامت » و « درمان» قرار گرفت حوزه ای که با فعالیت در آن، بتوان حال عمومی و سلامت جسمی شهروندان و جامعه مخاطب را بهبود بخشید.

لازم به توضیح است که هدف بنیان گذاران این شرکت تنها ساخت یک واحد درمانی صرف نبوده بلکه اولویت اول ایجاد واحد اقتصادی است که همزمان قابلیت ارائه بهترین خدمات درمانی را به مراجعین داشته باشد، به نحوی که علاوه بر تامین سود و درآمد سرمایه گذارن بتواند رضایت مراجعین را نیز جلب نماید.

اکنون، شرکت جهان طب امین البرز، در نخستین گام، پس از مطالعات دقیق و عمیق اجتماعی، اقتصادی، جامعه شناختی و بررسی وضعیت آمار و ظرفیت های بهداشتی و درمانی منطقه، اقدام به ایجاد بیمارستانی تخصصی و فوق تخصصی با ظرفیت 200 تختخواب در منطقه مهرشهر کرج نموده که شرح مطالعات آن انجام یافته است.

بنیانگذاران جهان طب امین البرز همواره تکیه بر عنایت خداوند متعال داشته و نیازمند دعای خیر همه کسانی که راه اندازی این خدمات، انشاالله باعث کاهش آلام و رنج هایشان خواهد شد، می باشند.


لازم به ذکر است این بیمارستان دارای بخش های مختلف، امکانات و خدمات حرفه ای و تخصصی مطابق با استانداردهای بین المللی گرین و اسمارت، طبق رایزنی با مشاوران خارجی برنامه ریزی شده است.

طرح احداث این بیمارستان از سال ۱۳۹۷ آغاز گردید زمانی که ما متوجه شدیم استان البرز با تعداد بالای 5/2 میلیون نفر از جمعیت کل کشور با کمبود تخت بیمارستانی مواجه است. در عین حال که استان البرز به واسطه قرار گرفتن در دالان غربی پایتخت امکان پذیرش و ارائه خدمات درمانی به بیماران استان های شمالی و غرب کشور را نیز دارا می باشد همچنین وجود فرودگاه بین المللی پیام در نزدیکی محل احداث پروژه امکان مناسبی را برای پذیرش بیماران خارجی (توریسم درمانی) را دارا می باشد.

بدین ترتیب بلافاصله مطالعات را در بخش تحقیقات شرکت آغاز نموده و در نتیجه دریافتیم که منطقه مهرشهر با فاصله بسیار اندک از تهران و دسترسی سریع و آسان، برای ارائه خدمات پزشکی به خصوص برای مسافران استان های شمالی کشور، بستر مناسبی را دارا می‌باشد.

با توجه به چشم انداز آینده مجموعه، خرید زمین‌های مجاور مکان اصلی احداث پروژه بیمارستان کیان نیز پیش بینی گردیده و برای آن زمین ها ،کاربری های خدماتی دیگری از قبیل گردشگری و توریسم سلامت را هم در نظر گرفته ایم.

پس از شروع فعالیت خدماتی بیمارستان، بر اساس طرح جامع، برنامه احداث یک واحد ورزشی-تفریحی-اقامتی را برای تکمیل چرخه گردشگری درمانی نیز در دستور کار قرار داده ایم و در کنار آن یک شرکت گردشگری ایجاد خواهد شد که مذاکرات ابتدایی پروژه انجام گردیده است.


اذعان می نماییم هدف از ایجاد این شرکت گردشگری، ارائه خدمات مناسب به همراهان بیمارانی است که برای درمان به بیمارستان کیان مراجعه می کنند و شامل اسکان، رفت و آمد، تورهای تفریحی و فرهنگی (تاریخی) و تهیه ی بلیت پروازهای چارتری از اقصی نقاط کشور و یا خارج از کشور به مقصد فرودگاه پیام مهرشهرکرج که فاصله اندکی تا بیمارستان دارد، می باشد.


در همین راستا تلاش صادقانه مجموعه در جهت تحقق اهداف برنامه های فوق و ارتقای سطح کیفی عملکرد و رسیدن به دستاوردهای قابل توجه، تنها یک شعار تبلیغاتی نیست بلکه برای ما یک اعتقاد و باور متعالی است که با انگیزه و امید و ایمان به پتانسیل ها مادی و معنوی موجود امکان پذیر خواهد شد.

شرکت جهان طب امین البرز در کنار دانش، تجربه و سوابق روشن مدیران خود و با تحقیقات و مطالعات گسترده مشاوران حرفه ای در حوزه های گوناگون و بکارگیری نیروهای انسانی متعهد با رویکردی خلاقانه، اقدام به اجرای پروژه بیمارستانی کیان نموده است و تعهد به ارزش های بنیادین مانند: اخلاق مداری، استانداردسازی، مدیریت کیفیت، ایمنی و کسب رضایتمندی مخاطب و تکریم بیماران و همچنین احترام به قوانین و حفظ و حمایت از منابع محیط زیست از استراتژی های مجموعه جهان طب امین البرزمحسوب می گردد.

تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی مجموعه که همان خلق بالاترین ارزش ها برای مشتریان و کسب حداکثر رضایتمندی آنان است، در دستور کار ما قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش و تکنولوژی، جزو اولویت ها و برنامه های مدیران شرکت به شمار می رود.

مشارکت و سرمایه گذاری:


اعلام می گردد در زمینه مشارکت و سرمایه پذیری برای اجرای پروژه مذکور نیز مجموعه اقدام به جذب سرمایه گذار می نماید و ما در صدد هستیم تا فضای حاکم موجود در بخش اقتصادی و بازرگانی بهداشت، درمان و سلامت را با حفظ امنیت لازم جهت سرمایه های حقیقی و حقوقی و افزایش سوددهی آن ها، طبق قوانین جامع قضایی کشور تغییر دهیم زیرا معتقدیم اکثر مجموعه هایی که تا کنون در این پروسه فعالیت داشته اند شاید دستاوردهای مناسبی را بطور مقطعی به دست آورده باشند اما از لحاظ مدیریت اقتصادی بلند مدت و توسعه سرمایه گذاری و سودآوری، به بازدهی مطلوب نرسیده و نتوانسته اند سرمایه های سرمایه گذاران خود را در چهارچوب قوانین اقتصادی کشور ارتقا بخشند.


این حقیقت است که افزایش سود سرمایه های بسیاری از مجموعه های فعال اقتصادی در بخش های مختلف، به صورت دوره ای تنها به دلیل تورم موجود در فضای مالی و ارزی کسب و کارها در کشور بوده است. لذا ما برای این پروژه در مرحله نخست اقدام به طراحی، تهیه و طبقه بندی برنامه مشخص اقتصادی نموده ایم و بر مبنای آن، درآمدزایی و ارتقای ارزش و سود سرمایه ها را مشخص کرده ایم.

در این میان شرکت جهان طب امین البرز به عنوان یک مجموعه تخصصی در زمینه ارائه خدمات پزشکی، عمرانی و اقتصادی، با داشتن تجربه های مفید و حضور کارشناسان خبره همواره تلاش می نماید تا گام های موثری را در جهت رشد و تعالی برنامه های خود بردارد تا مجال تأمین رضایت حداکثری همراهان و سرمایه گذاران خود را نیز در پی داشته باشد.
امید است تا با یاری خداوند و اتکا بر توان، تخصص و دانش نیروهای انسانی و با تعهد به رسالت و اهداف مجموعه و ﺑﺮﻧﺎﻣﻪرﯾﺰی و ﮐﻨﺘﺮل دﻗﯿﻖ ﭘﺮوژهﻫﺎی در دﺳﺖ اﺟﺮا از ﻧﻈﺮ زﻣﺎنبندی، صرف ﻫﺰﯾﻨﻪ های مادی و معنوی مطابق اصول و استانداردهای مدیریت کیفیت، بتوانیم سهم شایان توجهی در زمینه آبادانی، عمران و سازندگی کشور عزیزمان داشته باشیم و اقدامات موثری را در راه گسترش زیرساخت ها، توسعه و بهبود سلامت و خدمات رسانی درمانی و پزشکی به هموطنان عزیز در جامعه، به انجام رسانیم.


مسعود انوری منفرد

مدیرعامل شرکت جهان طب امین البرز
 

ارتباط مستقیم با مدیر عامل