چشم اندازها

شرکت جهان طب امین البرز در زمینه طراحی و ساخت پروژه بیمارستانی و مراکز درمانی در خصوص ارتقای سطح کیفی خدمات و سیستم درمان و سلامت جامعه گام برمی دارد .

این مجموعه در نظر دارد تا با استعانت از درگاه خداوند متعال و استفاده از کلیه امکانات، مهارت ها و مناسب ترین فناوری های در دسترس، بر اساس برنامه ریزی های انجام شده تا 3 سال آینده همگام با اهداف کلان توسعه، ضمن افتتاح نخستین پروژه بزرگ و رسمی خود با عنوان بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیان در استان البرز، گامی موثر را در سیستم سلامت، بهداشت و درمان کشور بردارد.
ما درصدد هستیم تا ضمن ارتقا و توسعه روابط و مذاکرات بین المللی، بتوانیم با همکاری کارشناسان و صاحب نظران خارجی، استانداردهای گرین و اسمارت را دریافت نموده و همچنین با توسعه فضای مجاور بیمارستان و طراحی و ساخت فاز دوم پروژه در بخش های اقامتی، ورزشی و تفریحی در راستای طرح گردشگری سلامت نیز اقداماتی را انجام دهیم.
رویکرد شرکت جهان طب امین البرز ارج نهادن به ارزش های والای انسانی و اخلاقی، بهبود و ارتقای سطح سلامت جامعه، همکاری با مجموعه های با تجربه و شناخته شده و همچنین استفاده از دانش و تخصص نیروهای انسانی به منظور دستیابی به تحقق اهداف، ارتقای سطح کیفی و خلق پروژه های ملی و مبتنی بر نیاز روز کشور در حوزه سلامت می باشد.